وحشی‌گری به روایت تصاویر؛ از آتش زدن مساجد تا شهادت ۱۵ هزار کودک!

وحشی‌گری به روایت تصاویر؛ از آتش زدن مساجد تا شهادت ۱۵ هزار کودک!

به گزارش همشهری آنلاین، منابع فلسطینی با انتشار تصاویری از جنایت جدید نظامیان صهیونیست در نوار غزه خبر دادند. در این تصاویر دیده می شود که نظامیان صهی

به گزارش همشهری آنلاین، منابع فلسطینی با انتشار تصاویری از جنایت جدید نظامیان صهیونیست در نوار غزه خبر دادند. در این تصاویر دیده می شود که نظامیان صهیونیست پس از به آتش کشیدن یک مسجد در غزه، اقدام به گرفتن عکس یادگاری کرده اند.

این در حالی است که جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه طی دویست و چهل و هشت روز گذشته به طور مداوم ادامه داشته است و چند روز قبل ارتش اسرائیل در یک قتل عام فاجعه بار ۲۷۴ نفر را در اردوگاه النصیرات به شهادت رساند. جنایتی که در آن قریب به ۷۰۰ نفر دیگر زخمی شدند.

جنایات جنگی رژیم صهیونیستی با حمایت کامل آمریکا و دولت های غربی در شرایطی ادامه دارد که بر اساس آمارها تاکنون ۱۵ هزار و ۵۱۷ کودک فلسطینی در نتیجه حملات وحشیانه اشغالگران به نوار غزه به شهادت رسیده اند. براساس آمارها در شرایط کنونی در هر ۱۰ دقیقه یک کودک فلسطینی در نوار غزه به شهادت می رسد.

یک جسد از صدها جسد کشف شده در گورهای دسته جمعی نوار غزه

وزارت بهداشت فلسطین امروز دوشنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که در حملات ۲۴ ساعت گذشته ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه ۴۰ نفر به شهادت رسیده و ۲۱۸ نفر نیز زخمی شدند. این وزارتخانه اعلام کرد که از آغاز جنگ علیه غزه در هفتم اکتبر گذشته تاکنون ۳۷ هزار و ۱۲۴ فلسطینی به شهادت رسیده و ۸۴۷۱۲ نفر نیز زخمی شدند. هنوز بیش از ۱۰ هزار نفر مفقود و زیر آوار هستند و گروه‌های امدادی به دلیل کمبود امکانات و ادامه جنگ امکان دسترسی به آنها را ندارند.