زاویه سازی صورت و گونه

زاویه سازی صورت و گونه

داشتن چهره ای جذاب Ùˆ زیبا دیگر یک رویا نیست! امروزه با توجه به پیشرفت علم پزشکی در سراسر دنیا روش های زیادی برای زیبا تر کردن چهره شما وجود دارد. به طور Ú©Ù„ÛŒ زاویه دار کردن فک Ùˆ صورت، به منظور افزایش زیبایی صورت Ù…ÛŒ‌گیرد. زاویه س

داشتن چهره ای جذاب Ùˆ زیبا دیگر یک رویا نیست! امروزه با توجه به پیشرفت علم پزشکی در سراسر دنیا روش های زیادی برای زیبا تر کردن چهره شما وجود دارد. به طور Ú©Ù„ÛŒ زاویه دار کردن فک Ùˆ صورت، به منظور افزایش زیبایی صورت Ù…ÛŒ‌گیرد. زاویه سازی صورت مناسب افرادی است Ú©Ù‡ دوست دارند صورتشان زاویه دار باشد Ùˆ جوان تر به نظر برسند.

شاید فکر کنید زاویه سازی صورت فقط و فقط با جراحی ممکن است اما اینگونه نیست و راه های دیگری برای فرم دهی به صورت و فک وجود دارد. امروزه چه خانم ها و چه آقایان به دنبال چهره ای به شکل V می باشند. از این رو در این مقاله با انواع روش های زاویه سازی صورت ، زاویه سازی فک ، زاویه سازی چانه و ... با ما همراه باشید.

اگر در شیراز ساکن هستید Ùˆ به دنبال مرکز زیبایی برای زاویه سازی هستید از لینک Ù„یست مراکز Ùˆ کلینیک های زیبایی در شیراز Ø¯ÛŒØ¯Ù† کنید.

تکنیک‌های موجود برای زاویه دار کردن صورت

  • بوتاکس
  • تزریق Ú˜Ù„
  • تزریق چربی
  • پروتز
  • لیفت با نخ

زاویه سازی صورت با نخ:

اگر با گذشت زمان دچار پیری پوست شدید این روش می تواند در به دست آوردن دوباره جوانی به شما کمک کند. متاسفانه، پیری و جاذبه می تواند موجب شود چهره شما افتاده به نظر برسد و خط فک شما، وضوح آن را از دست بدهد. اما امروزه تکنولوژی لیفتینگ با نخ بدون جراحی صورت می گیرد، می تواند در این مورد به شما کمک نماید. این روش که موجب کشیده شدن پوست می شود، به کمک نخ های قابل جذب پولیدیوکسانون (PDO) به شما کمک می کند تا ظاهر طبیعی پوست خود را بازگردانید. استفاده از این روش به همراه فیلرهای پوستی، می تواند برای کسانی که دچار این مشکل هستند، موثر باشد.

زاویه سازی صورت با هایفوتراپی

در سنین جوانی قسمت‌های بالایی صورت پرتر Ùˆ قسمت‌های پایین خالی‌تر است Ùˆ صورت حالت یک مثلث با قاعده رو به بالا را دارد. یعنی قسمت بالای صورت Ú©Ù‡ گونه Ùˆ شقیقه Ùˆ ناحیه دور چشم است پرتر Ùˆ قسمت ها ÛŒ تحتانی در ناحیه فک خالی تر است. با افزایش سن این روند بر عکس Ù…ÛŒ شود Ùˆ اسکلت صورت Ùˆ گونه‌ها Ú©ÙˆÚ†Ú© شده Ùˆ چربی‌های زیر پوستی تحلیل رفته Ùˆ به سمت پایین صورت جا به جا شده Ùˆ در ناحیه فک Ùˆ غبغب جمع Ù…ÛŒ‌شوند . لبه استخوان فک بدلیل شل شدن پوست Ø´Ú©Ù„ صاف Ùˆ برجسته خود را از دست داده Ùˆ پوست در ناحیه چانه Ùˆ گردن آویزان Ù…ÛŒ شود. با سفت کردن مجدد پوست Ùˆ لیفت آن زاویه فک اصلاح شده Ùˆ حالت مثلث وارونه باز Ù…ÛŒ گردد. موثرترین Ùˆ سریع ترین روش برای اصلاح فرم صورت روش هایفوتراپی Ù…ÛŒ باشد. هایفوتراپی در یک جلسه انجام Ù…ÛŒ شود Ùˆ بین Û±Û¸ ماه تا دو سال ماندگاری دارد.

زاویه سازی صورت با تزریق ژل و بوتاکس

در افرادی که چانه عقب تر از لب قرار گرفته و یا اینکه بدلیل افزایش سن حجم چانه کاهش یافته است با حجم دادن به چانه شکل برجسته و زیبای آن باز گشته و منجر به زاویه دار شدن صورت می شود.بعلاوه تزریق ژل یا چربی در زاویه فک موجب برجسته شدن این ناحیه شده که علاوه بر لیفت پوست ناحیه گردن به مثلثی شدن فک و زاویه دار کردن صورت کمک زیادی می کند.

تزریق فیلر

تزریق فیلر در قسمت پایینی صورت Ùˆ گردن منجر به ایجاد خط فک خوش تراش‌تر Ùˆ صورتی جذاب‌تر Ù…ÛŒ‌گردد. این تزریق تنها چند دقیقه به طول Ù…ÛŒ‌انجامد Ùˆ معمولاً با استفاده از کرم بی‌حسی موضعی انجام Ù…ÛŒ‌گیرد. تزریق‌ها باید بطور دقیق در نواحی انجام شوند Ú©Ù‡ بهترین نتایج حاصل شود. پس از اتمام تزریق بیمار Ù…ÛŒ‌تواند بلافاصله فعالیت‌های خود را از سر بگیرد.